Ritualai


Mano diena prasideda nuo puodelio žaliosios arbatos ir indiško čiavanprašo. Pusryčiaudama dažniausiai peržiūriu pašto dėžutę ir perverčiu savo mėgstamų sričių (ir žmonių) "naujienas", kurias prenumeruoju. Kodėl kabutės? Nes tai toli gražu ne laikraščiai, ne televizija ir net ne žinių portalai. Nemėgstu populiariųjų visuomenės informavimo priemonių, kurios kas rytą nurodo tau, ką galvoti. 
Toliau seka makiažas ir darbas. Kartais dirbu namuose įrengtame darbo kambaryje, kartais važiuoju į studiją-ofisą. Ten dažniausiai vyksta susitikimai su klientais bei piešimo ir tapybos pamokosKelis metus intensyviai praktikavau jogą. Dabar šį ritualą esu primiršusi, bet vis planuoju prie jo grįžti. Smagiausia tai daryti ankstyvą vasaros rytą, kai viskas aplink tyliai ir lėtai bunda... 


Rekomenduojama literatūra: Yoga for Everyone (Lorenz Books)

Minčių kolekcionavimas. Taip, tai dar vienas mano ritualas. Kaip jis atrodo? Reguliariai žiūriu atrinktos tematikos filmus, vartau knygas bei citatų rinkinius, o geriausias mintis perkeliu į popierinę užrašų knygutę. Darau tai labai seniai, todėl tokių knygučių prisikaupė jau nemažai. Bėgant metams ir keičiantis gyvenimo aplinkybėms, keičiasi ir jų tematika. 

Citatų rinkinys 
www.ijk.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą